Zeleninové karbanátky s čočkovo-hráškovou kaší

Toužíte-li po lehčí změně a hledáte inspiraci na rychlé a ještě k tomu levné jídlo pro celou rodinu, tak můžete vyzkoušet zdravý „polotovar“, kterým jsou směsi na karbanátky.

Ingredience:

Luštěniny předem namočíme a uvaříme dle návodu. V případě hrachu půleného a čočky je tomu 45 minut. Luštěniny vaříme se saturejkou, a ještě lépe s mořskou řasou, která dodá vašemu jídlu další minerální látky, aniž by změnila chuť. Po uvaření vodu scedíme a luštěniny rozmixujeme na hladkou kaši.

Karbanátky připravujeme dle návodu – zalijeme vroucí vodou, necháme chviličku odstát a poté tvarujeme karbanátky, které smažíme do zlatova. Po usmažení pokládáme karbanátky na ubrousek. Cibulku necháme zesklovatět a osolenou chvilku dusíme.

Talíř zdobíme nakládanou zeleninou nebo kysaným zelím. Doplnit můžeme jakoukoliv další napařovanou zeleninou.

Budete potřebovat tyto suroviny:

Karbanátek zeleninový 200 g BIO COUNTRY LIFE

Karbanátek zeleninový 200 g BIO COUNTRY LIFE

Směs obilovin a sušené zeleniny v biokvalitě připravená z přirozeně bezlepkových surovin. Jednoduše připravíte chutné karbanátky dle zásad zdravého životního stylu. Díky tomu, že směs neobsahuje lepek, jsou karbanátky dobře stravitelné. Zeleninové karbanátky s čočkovo-hráškovou kaší

nedostupné, dočasně nelze objednat

52,-
45,22

Vaříme s Vámi


Vaříme s VámiCo uvařit k oběduZeleninové karbanátky s čočkovo-hráškovou kaší - Zeleninové karbanátky s čočkovo-hráškovou kaší oběd bez masa, bez lepku, rychlý oběd

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 


| | |
© 2020 Insion