Směsi a omáčky It´s Natural bio

Ačkoliv nemusíte být příznivcem polotovarů, různých směsí a omáček, věřte, že se někdy v kuchyni hodí právě tento pomocník. Může totiž vcelku markantně ušetřit Váš čas. A tak pro rychlý oběd či rychlou večeři můžete bez obav využít It´s Natural bio směsi a omáčky, zejména pokud je máte v té nejlepší dostupné bio kvalitě.

Vaříme a pečeme zdravě bez lepku pro děti

V této kategorii It´s Natural bio směsí a omáček naleznete mnoho produktů, které jsou bez lepku, a proto zdravější pro děti. V naší nabídce naleznete směsi na palačinky i lívance (z cizrnové mouky), směsi na celozrnné knedlíky i domácí chléb Nominal, polévkové směsi, omáčky na těstoviny. Zvláštní kategorií jsou It´s Natural bio směsi na zeleninové karbanátky a pomazánky, ale i produkty pro zdravější domácí moučníky. Jedná se zejména o bio kypřící prášek s vinným kamenem (bez fosfátů) a bio pudinky od tradiční značky Amylon.

Výběr: Směsi a omáčky It´s Natural bio

Výrobce
  • It´s Natural

Vlastnosti
  • bio

  • veganské
  • bez přidaného cukru
od nejlevnějších od nejdražších

1x Směsi a omáčky It´s Natural bio

skladem

26,-
22,61

E-shopZdravá výživa a biopotravinySměsi a omáčkySměsi a omáčky It´s Natural bio - Směsi a omáčky It´s Natural bio směs na palačinky, bez lepku, pečeme pro děti, domácí chléb