Semínka Farma Uchované Semínko

Kromě vysokému obsahu bílkovin, minerálních látek, vitamínů, vlákniny a omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin jsou Farma Uchované Semínko semínka, na rozdíl od ořechů, ceněna pro svou zásadotvornost. Proto se jejich konzumace doporučuje při překyselení organismu. Před použitím je vhodné semínka nejprve propláchnout studenou vodou, aby se zbavila vnějších plísní. Pro lepší stravitelnost, je vhodné Farma Uchované Semínko semínka namáčet, opražit na pánvi nebo v troubě, umixovat na máslo nebo mléko, případně naklíčit.

Speciální úpravou sezamového nebo lněného semínka získáme gomasio – návod na přípravu: opražená teplá semínka sezamu nebo lnu smícháme v hmoždíři s teplou vysušenou solí (sůl vysušíme zvlášť na pánvi) a drtíme. Používáme k dochucení pokrmů, ale také k léčebným účelům. 


Výběr: Semínka Farma Uchované Semínko

Výrobce
  • Farma Uchované Semínko

Vlastnosti
od nejlevnějších od nejdražších

2x Semínka Farma Uchované Semínko

skladem

126,-
109,57
Dýňová semínka pražená solená 200 g BIO FARMA UCHOVANÉ SEMÍNKO

Dýňová semínka pražená solená 200 g BIO FARMA UCHOVANÉ SEMÍNKO

Zdravá výživa a biopotraviny Ořechy, sušené ovoce, semínka Semínka

nedostupné, dočasně nelze objednat

136,-
118,26

E-shopZdravá výživa a biopotravinyOřechy, sušené ovoce, semínkaSemínkaSemínka Farma Uchované Semínko - Semínka Farma Uchované Semínko zásadotvorné potraviny, překyselení organismu, zdroj minerálních látek, vitamínů, omega 3