Semínka Farma Uchované Semínko bez mléka

Kromě vysokému obsahu bílkovin, minerálních látek, vitamínů, vlákniny a omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin jsou Farma Uchované Semínko bez mléka semínka, na rozdíl od ořechů, ceněna pro svou zásadotvornost. Proto se jejich konzumace doporučuje při překyselení organismu. Před použitím je vhodné semínka nejprve propláchnout studenou vodou, aby se zbavila vnějších plísní. Pro lepší stravitelnost, je vhodné Farma Uchované Semínko bez mléka semínka namáčet, opražit na pánvi nebo v troubě, umixovat na máslo nebo mléko, případně naklíčit.

Speciální úpravou sezamového nebo lněného semínka získáme gomasio – návod na přípravu: opražená teplá semínka sezamu nebo lnu smícháme v hmoždíři s teplou vysušenou solí (sůl vysušíme zvlášť na pánvi) a drtíme. Používáme k dochucení pokrmů, ale také k léčebným účelům. 


Výběr: Semínka Farma Uchované Semínko bez mléka

Výrobce
  • Farma Uchované Semínko

Vlastnosti
  • přirozeně bez lepku
  • bio
  • veganské
  • bez přidaného cukru
  • bez mléka

od nejlevnějších od nejdražších

2x Semínka Farma Uchované Semínko bez mléka

nedostupné, dočasně nelze objednat

136,-
118,26
Dýňové semínka 200 g BIO FARMA UCHOVANÉ SEMÍNKO

Dýňové semínka 200 g BIO FARMA UCHOVANÉ SEMÍNKO

Zdravá výživa a biopotraviny Ořechy, sušené ovoce, semínka Semínka

nedostupné, dočasně nelze objednat

126,-
109,57

E-shopZdravá výživa a biopotravinyOřechy, sušené ovoce, semínkaSemínkaSemínka Farma Uchované Semínko bez mléka - Semínka Farma Uchované Semínko bez mléka zásadotvorné potraviny, překyselení organismu, zdroj minerálních látek, vitamínů, omega 3