Příběh dvou kukuřic

Jsme dvě – Irena a Zdeňka – 2kukuřice, které společný zájem o zdravé stravování svedl dohromady a které se rozhodly, že se o své zkušenosti podělí s ostatními.

Náš příběh:

Teprve až děti nás přiměly otevřít oči a učí nás poznávat nové chutě, které jsou ale přirozené a přírodní, bez chemických přísad. Vracíme se k podstatě toho, co nám země dává a přemýšlíme o tom, co jíme. Spojujeme jídlo s pozitivními emocemi a využíváme jej nyní k domácímu léčení. I my jsme prošly (jedna kukuřice prošla) 7 letým trápením s atopickým ekzémem, obezitou a hemeroidy. Nyní jsme bez léčivých mastí a léků, vrátil se nám klidný spánek a jsme v psychické pohodě. Obezita i hemeroidy ustoupily.

Možná se mezi vámi najdou ti, které také trápí nějaké zdravotní problémy a léky nezabírají. Možná bojujete s obezitou. Možná patříte k těm, kteří žádné zdravotní problémy neřeší, ale chcete pouze ozdravit svůj jídelníček a hledáte inspiraci. My nejsme lékařky ani léčitelky, jsme jen o krok napřed. Chceme poradit na základě našich osobních zkušeností, kde zdravé jídlo chutná, lahodí oku, přináší radost, rozvíjí fantazii a také pomáhá.

Na našich stránkách najdete miniblog o jídle a zdravém stravování, recepty a vychytávky při vaření a e-shop, ve kterém si suroviny na naše recepty můžete objednat. Můžete nám také napsat nebo zavolat do poradny a bude-li to v našich silách, rády odpovíme a poradíme.

Spolupracujeme se společností Country Life

Pro naši spolupráci jsme si vybrali společnost Country Life, protože máme ověřenou kvalitu jejich produktů. Již několik let vaříme z jejich produktů v naší kuchyni, dlouhodobě sledujeme vývoj firmy a ztotožňujeme se s filozofií této společnosti. Ta spočívá ve zdravém životním stylu ve všech oblastech života – pěstování, výroba a prodej biopotravin s důrazem na ekologické zemědělství.Příběh dvou kukuřic - Příběh dvou kukuřic bez lepku se hubne, atopický ekzém strava, hemeroidy léčba, obezita, Country life

"Projezte se ke zdraví" 724 076 303 Mail 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA


| | |
© 2019 Insion