Polévky

 

Polévky jsou úžasnou variantou pro rychlý oběd i večeři. Pomůžou vám chutně doplnit řadu vitamínů i minerálů, podílí se na dodržení optimálního pitného režimu. Síla vývaru vám pomůže v boji s prochladnutím a vrátí vám ztracenou energii. Do polévek můžete využít domácí zeleninu, maso, ale i často opomíjené luštěniny. Obohatí váš jídelníček o suroviny, na které se často nedostává. Teplou večeři vykouzlíte bez náročného vaření a v širokém spektru chutí.

Polévky jsou důležitou částí jídelníčku dětí. Pomůžou jim získat dobré stravovací návyky a vám pomůžou zpracovat řadu neoblíbených surovin do dobře snášené alternativy.

V našem e-shopu vám nabízíme dostupné a velmi kvalitní suroviny pro přípravu nejrůznějších polévek. Jako inspiraci vám přinášíme i vyzkoušené recepty. Nebojte se novinek a vyzkoušejte nové chutě. Chřestová polévka s krutony nebo polévka z červené čočky se zeleninovými plackami jsou zajímavou variantou pro celou rodinu. Vyvážené složení je vhodné i při dietách nebo pro vegetariány. Kuřecí vývar s bezlepkovým drobením vás v zimě zaručeně zahřeje i báječně provoní celou domácnost.

Vaříme s Vámi


Vaříme s VámiPolévky - Polévky zdravý životní styl, bez lepku recepty, rychlé pečení,