Partneři

Spolupracujeme s:

Country Life, s. r. o.

Společnost Country Life, s. r. o. je nejdéle působící společností na trhu zdravé výživy a biopotravin v Česku. Byla založena v roce 1991 a její činnost se zaměřuje nejen na obchod se zdravou výživou a biopotravinami, ale také na propagaci zdravého životního stylu, ekologicky šetrného zemědělství a ekologického chování na straně spotřeby. Ve všech těchto oblastech se snaží o osvětu formou informační a vzdělávací činnosti:

Společnost Country Life je největším dovozcem, obchodníkem s bioprodukty a jedním z největších obchodníků s produkty zdravé výživy v České republice. V našem e-shopu najdete cca 1500 výrobků, z toho zhruba polovina je v biokvalitě. Sortiment zahrnuje trvanlivé a chlazené potraviny, ovoce a zeleninu, pečivo, ekologické čisticí prostředky a přírodní kosmetiku.

Ke spolupráci jsme si společnost Country Life vybraly právě proto, že jejím posláním není čistě ekonomický zisk, ale důraz na kvalitu potravin i ostatního zboží. Své dodavatele si společnost Country Life pečlivě vybírá, produkty v biokvalitě musí splňovat přísná kritéria, která jsou také kontrolována ze strany dozorových orgánů. Je důkazem toho, že i velký podnik se může chovat šetrně k životnímu prostředí, tyto hodnoty vyžadovat od svých zaměstnanců a prezentovat je při všech aktivitách směrem k veřejnosti. 


Společnost pro bezlepkovou dietu z.s.

Odborná společnost, která pomáhá lidem s nesnášenlivostí lepku. Bezlepková dieta je celoživotním osudem při nemocech jako celiakie či Duhringova dermatitida. Společnost pro bezlepkovou dietu provozuje webové stránky www.celiak.cz, na kterých se dozvíte všechno důležité, co potřebujete k životu bez lepku – co jíst, kde nakoupit, jak uvařit a napéct, jak se stravovat u nás a v cizině.

Společnost pro bezlepkovou dietu pořádá pravidelná setkání pro osoby s bezlepkovou dietou a poskytuje také poradenskou činnost.


Bylinky od Jany

Spolupracujeme s Janou Ranušovou, odbornicí v oblasti přírodní i medikamentózní léčby. Jana dlouhá léta pracovala v lékárně  jako farmaceutická asistentka. Nyní všechnu svou energii věnuje bylinkám, o kterých s láskou a pokorou přednáší. Více informací se dozvíte na jejích webových stránkách https://bylinkyodjany.cz
Partneři - Partneři Country Life