Ořechy Ardeche Marrons bez mléka

Ardeche Marrons bez mléka Ořechy najdou uplatnění ve sladké i slané, teplé i studené kuchyni. S namočenými a nasekanými ořechy si ozdobte ranní kaši, opražené přidávejte do salátů, umixujte si je do smoothie. Vyzkoušejte přidat ořechy do rizota, zeleninového kuskusu či zapečených pokrmů. Získáte novou chuť a nezvyklou texturu. Odvážnější si mohou z ořechů vyrobit vlastní rostlinné mléko nebo máslo, které je možné využívat samotné, nebo k dochucení a zahuštění omáček.

Návod na ořechové mléko: namočte ořechy přes noc, namáčecí vodu slijte a umixujte cca v poměru 100 g ořechů a 900 ml vody, čím méně vody, tím bude chuť mléka smetanovější. Poté přeceďte přes sítko nebo plátýnko, drť využijte při pečení nebo při přípravě ranní kaše, mléko v lednici vydrží cca 4 dny. Tip - namočené ořechy můžete před mixováním ještě opražit na pánvi a získáte výraznější chuť.

Návod na ořechové máslo: mixujte 2 hrnky vybraných ořechů po dobu 10 minut, průběžně stírejte hmotu ze stěn. Někdy bude třeba přidat trochu rostlinného oleje, např. kokosového, aby vznikla požadovaná konzistence. Můžete ochutit na sladko - javorovým sirupem, nebo na slano - solí, česnekem, bazalkovým pestem. Využijte jako náplň do palačinek a k ochucení raw dezertů, nebo jako chutnou pomazánku.

Výběr: Ořechy Ardeche Marrons bez mléka

Výrobce
  • Ardeche Marrons

Vlastnosti
  • bez lepku
  • přirozeně bez lepku
  • bio
  • veganské
  • bez přidaného cukru
  • bez mléka

od nejlevnějších od nejdražších

1x Ořechy Ardeche Marrons bez mléka

Kaštany loupané vařené, vakuované 200 g BIO ARDECHE MARRONS

Kaštany loupané vařené, vakuované 200 g BIO ARDECHE MARRONS

Loupané vařené kaštany v biokvalitě. Ořechy Ardeche Marrons bez mléka

skladem

163,-
141,74

E-shopZdravá výživa a biopotravinyOřechy, sušené ovoce, semínkaOřechyOřechy Ardeche Marrons bez mléka - Ořechy Ardeche Marrons bez mléka zdravá svačinka, zdroj vápníku, aminokyseliny