Ořechy, sušené ovoce, semínka Sonnentor

Sonnentor Ořechy a semínka jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin a nenasycených tuků, obsahují vitaminy, minerály, vápník, fosfor, hořčík a železo. Jsou výborné pro prevenci srdečních a cévních chorob, regulují krevní tlak a pomáhají snižovat hladinu cholesterolu. Příznivě působí na nervovou soustavu a pravidelný přísun ovlivňuje činnost ledvin, plic a tlustého střeva. Sonnentor Ořechy a semínka můžeme konzumovat v syrovém stavu, ale lepší stravitelnosti dosáhneme opražením nasucho nebo několikahodinovým namáčením.

Sonnentor Sušené ovoce má koncentrovaný obsah vitamínů, minerálů, vlákniny, ale také přírodního cukru. V těle působí jako antioxidanty, dokáže na sebe vázat volné radikály.

Připravte si vlastní energetické tyčinky z oříšků, semínek a sušeného ovoce. Všechny tři kategorie jsou vítanými surovinami také při výrobě RAW dezertů a osvěžujících smoothie.

Výběr: Ořechy, sušené ovoce, semínka Sonnentor

Výrobce
  • Sonnentor

Vlastnosti
od nejlevnějších od nejdražších

1x Ořechy, sušené ovoce, semínka Sonnentor

Alfalfa semínka vojtěšky 120 g BIO SONNENTOR

Alfalfa semínka vojtěšky 120 g BIO SONNENTOR

Lahodné klíčky alfalfa ozdobí a dochutí každý pokrm. Navíc slouží jako zásobárna energie. Ořechy, sušené ovoce, semínka Sonnentor

skladem

75,-
65,22

E-shopZdravá výživa a biopotravinyOřechy, sušené ovoce, semínkaOřechy, sušené ovoce, semínka Sonnentor - Ořechy, sušené ovoce, semínka Sonnentor nenasycené mastné kyseliny, omega 3 antioxidanty, energetické tyčinky, zdroj vápníku