Ořechy, sušené ovoce, semínka Neobotanics® bez mléka

Neobotanics® bez mléka Ořechy a semínka jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin a nenasycených tuků, obsahují vitaminy, minerály, vápník, fosfor, hořčík a železo. Jsou výborné pro prevenci srdečních a cévních chorob, regulují krevní tlak a pomáhají snižovat hladinu cholesterolu. Příznivě působí na nervovou soustavu a pravidelný přísun ovlivňuje činnost ledvin, plic a tlustého střeva. Neobotanics® bez mléka Ořechy a semínka můžeme konzumovat v syrovém stavu, ale lepší stravitelnosti dosáhneme opražením nasucho nebo několikahodinovým namáčením.

Neobotanics® bez mléka Sušené ovoce má koncentrovaný obsah vitamínů, minerálů, vlákniny, ale také přírodního cukru. V těle působí jako antioxidanty, dokáže na sebe vázat volné radikály.

Připravte si vlastní energetické tyčinky z oříšků, semínek a sušeného ovoce. Všechny tři kategorie jsou vítanými surovinami také při výrobě RAW dezertů a osvěžujících smoothie.

Výběr: Ořechy, sušené ovoce, semínka Neobotanics® bez mléka

Výrobce
  • Neobotanics®

Vlastnosti
  • přirozeně bez lepku
  • bio
  • veganské
  • bez přidaného cukru
  • bez mléka

od nejlevnějších od nejdražších

1x Ořechy, sušené ovoce, semínka Neobotanics® bez mléka

Moruše bílá 150 g BIO NEOBOTANICS®

Moruše bílá 150 g BIO NEOBOTANICS®

Sušené plody moruše bílé v biokvalitě. Přidejte do cereálních kaší, ovocných salátů, jogurtů, smoothies, dezertů, mixů s oříšky a sušeným ovocem nebo jezte samostatně jako zdravou pochoutku. Ořechy, sušené ovoce, semínka Neobotanics® bez mléka

skladem

155,-
134,78

E-shopZdravá výživa a biopotravinyOřechy, sušené ovoce, semínkaOřechy, sušené ovoce, semínka Neobotanics® - Ořechy, sušené ovoce, semínka Neobotanics® bez mléka nenasycené mastné kyseliny, omega 3 antioxidanty, energetické tyčinky, zdroj vápníku