Ořechy, sušené ovoce, semínka Ardeche Marrons přirozeně bez lepku

Ardeche Marrons přirozeně bez lepku Ořechy a semínka jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin a nenasycených tuků, obsahují vitaminy, minerály, vápník, fosfor, hořčík a železo. Jsou výborné pro prevenci srdečních a cévních chorob, regulují krevní tlak a pomáhají snižovat hladinu cholesterolu. Příznivě působí na nervovou soustavu a pravidelný přísun ovlivňuje činnost ledvin, plic a tlustého střeva. Ardeche Marrons přirozeně bez lepku Ořechy a semínka můžeme konzumovat v syrovém stavu, ale lepší stravitelnosti dosáhneme opražením nasucho nebo několikahodinovým namáčením.

Ardeche Marrons přirozeně bez lepku Sušené ovoce má koncentrovaný obsah vitamínů, minerálů, vlákniny, ale také přírodního cukru. V těle působí jako antioxidanty, dokáže na sebe vázat volné radikály.

Připravte si vlastní energetické tyčinky z oříšků, semínek a sušeného ovoce. Všechny tři kategorie jsou vítanými surovinami také při výrobě RAW dezertů a osvěžujících smoothie.

Výběr: Ořechy, sušené ovoce, semínka Ardeche Marrons přirozeně bez lepku

Výrobce
  • Ardeche Marrons

Vlastnosti
  • bez lepku
  • přirozeně bez lepku

  • bio
  • veganské
  • bez přidaného cukru
  • bez mléka
od nejlevnějších od nejdražších

1x Ořechy, sušené ovoce, semínka Ardeche Marrons přirozeně bez lepku

Kaštany loupané vařené, vakuované 200 g BIO ARDECHE MARRONS

Kaštany loupané vařené, vakuované 200 g BIO ARDECHE MARRONS

Loupané vařené kaštany v biokvalitě. Ořechy, sušené ovoce, semínka Ardeche Marrons přirozeně bez lepku

skladem

163,-
141,74

E-shopZdravá výživa a biopotravinyOřechy, sušené ovoce, semínkaOřechy, sušené ovoce, semínka Ardeche - Ořechy, sušené ovoce, semínka Ardeche Marrons přirozeně bez lepku nenasycené mastné kyseliny, omega 3 antioxidanty, energetické tyčinky, zdroj vápníku