Mouky, krupice, strouhanka Nominal veganské

Běžně dostupné pečivo včetně toho "tmavého" je pro vysoký obsah škrobu a bílkovin především z bílé mouky pro náš organismus zatěžující. Je tedy vhodné, aby konzumované pečivo bylo z Nominal veganské kvalitní (např. žitné nebo špaldové mouky) či bezlepkové mouky. I tak by pečivo mělo být především doplňkem našeho jídelníčku, nikoliv jeho základem.

Výběr: Mouky, krupice, strouhanka Nominal veganské

Výrobce
  • Nominal

Vlastnosti
  • přirozeně bez lepku
  • veganské

  • bez mléka
od nejlevnějších od nejdražších

1x Mouky, krupice, strouhanka Nominal veganské

Směs moučná bezlepková Nomix 1 kg NOMINAL

Směs moučná bezlepková Nomix 1 kg NOMINAL

Mouky, krupice, strouhanka Nominal veganské

skladem

136,-
123,64

Začněte nahrazováním

Pokud váš jídelníček provází především bílá mouka a chcete to změnit, můžete zkoušet nahrazovat klasickou bílou mouku jinými druhy Nominal veganské. Např. do těsta na palačinky nebo do koláčů se výborně hodí mouka Nominal veganské pohanková. Ta dodá vašim výrobkům lehce oříškovou chuť. Do těstíčka na obalování můžete přidat kukuřičnou  strouhanku. Kukuřičnou krupici můžete využít na zavářku do polévky, vyrobit z ní noky nebo uvařit snídaňovou kaši.

E-shopZdravá výživa a biopotravinyRýže, těstoviny, vločky a jiné obilovinyMouky, krupice, strouhankaMouky, krupice, strouhanka Nominal veganské - Mouky, krupice, strouhanka Nominal veganské bez lepku, mouka na domácí chléb, palačinky