Mouky, krupice, strouhanka Nominal přirozeně bez lepku

Běžně dostupné pečivo včetně toho "tmavého" je pro vysoký obsah škrobu a bílkovin především z bílé mouky pro náš organismus zatěžující. Je tedy vhodné, aby konzumované pečivo bylo z Nominal přirozeně bez lepku kvalitní (např. žitné nebo špaldové mouky) či bezlepkové mouky. I tak by pečivo mělo být především doplňkem našeho jídelníčku, nikoliv jeho základem.

Výběr: Mouky, krupice, strouhanka Nominal přirozeně bez lepku

Výrobce
  • Nominal

Vlastnosti
  • přirozeně bez lepku

  • veganské
  • bez mléka
od nejlevnějších od nejdražších

1x Mouky, krupice, strouhanka Nominal přirozeně bez lepku

Směs moučná NOMIX bezlepková 1 kg NOMINAL

Směs moučná NOMIX bezlepková 1 kg NOMINAL

Mouky, krupice, strouhanka Nominal přirozeně bez lepku

skladem

111,-
100,91

Začněte nahrazováním

Pokud váš jídelníček provází především bílá mouka a chcete to změnit, můžete zkoušet nahrazovat klasickou bílou mouku jinými druhy Nominal přirozeně bez lepku. Např. do těsta na palačinky nebo do koláčů se výborně hodí mouka Nominal přirozeně bez lepku pohanková. Ta dodá vašim výrobkům lehce oříškovou chuť. Do těstíčka na obalování můžete přidat kukuřičnou  strouhanku. Kukuřičnou krupici můžete využít na zavářku do polévky, vyrobit z ní noky nebo uvařit snídaňovou kaši.

E-shop



Zdravá výživa a biopotravinyRýže, těstoviny, vločky a jiné obilovinyMouky, krupice, strouhankaMouky, krupice, strouhanka Nominal přirozeně - Mouky, krupice, strouhanka Nominal přirozeně bez lepku bez lepku, mouka na domácí chléb, palačinky

"Projezte se ke zdraví"                                                 733 538 304  info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 






| | |
© 2020 Insion