Co uvařit k obědu


Při vaření vás nemusí omezovat zažité recepty ani česká “klasika”. Nabídněte své rodině příjemnou a zdravou změnu. V našem obchodě můžete vybírat z řady kvalitních surovin - rýže, produkty ze sóji, tofu, nezapomínáme na důležité luštěniny, které jsou významným zdrojem bílkovin. Kvalitní oleje, dochucovadla i koření. Rychlou přípravu vám zjednoduší již připravené omáčky nebo polévky, ale za vyzkoušení jistě stojí i řada dalších receptů.

Vařením doma obohatíte jídelníček celé rodiny, přinesete nové chutě a hlavně zajistíte výrazně lepší kvalitu stravování. Vyvážené jídlo zasytí, dodá organismu živiny v podobě, kterou dokáže zcela využít.

Prolistujte si recepty, nabízí vám zajímavé varianty rychlých jídel z jednoho hrnce, ale i složitější recepty inspirované nebo přímo dovezené z exotických zemí. Ať už si vyberete zeleninové karbanátky s čočkovo-hráškovou kaší a vyzkoušíte vařit bez masa. Nebo nabídnete rodině hovězí maso s rýžovo-jáhlovou kaší a mrkvovým pyré. U všech receptů vám garantujeme skvělou chuť. Použité suroviny bez shánění vyberete v našem obchodě.

Vaříme s Vámi


Vaříme s VámiCo uvařit k obědu - Co uvařit k obědu co uvařit k obědu, zdravý životní styl, oběd bez lepku, zdravý oběd, bio oběd, pro vegany