Úroveň gastronomických služeb

21.07.2017 - Také se stále divíte, jak se za vaše peníze v restauracích málokdy dobře najíte?Je léto, čas, kdy většina z nás cestuje a užívá si více než jindy letních restaurací u nás i v zahraničí. Ještě před prázdninami jsme navštívili Řecko, které je svým gastronomickým umem vyhlášené. Nicméně nás velmi překvapilo, že i v zapadlé horské vesničce jsme se najedli lépe, než leckde v České republice. A to jsme prosím pěkně ochutnávali čočkovou polévku, velké bílé fazole a řecký salát. Jídlo v zásadě laciné, ve své podstatě velmi chutné, s nádechem domácího prostředí. Odcházeli jsme s pokojíčkem v bříšku, jak říkávala manželova babička.

Po celkovém hodnocení, které je nám Čechům tak blízké, jsme usoudili, že jsme se všude najedli výborně (a to jsme navštěvovali i dvě restaurace denně a záměrně je střídali). Jaké skóre by bylo asi u nás? Pokud se zamyslíte………… když navštívím 10 běžných restaurací, v kolika se výborně najím? V jedné?

Bohužel musím konstatovat, že zásah Zdeňka Pohlreicha nás sice někde posunul dopředu, stále však při letním cestování narážíme hlavně na hranolky, krokety a smažený sýr.
Úroveň gastronomických služeb

« zpět


Chutné blogování - Chutné blogování | Úroveň gastronomických služeb

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 


| | |
© 2019 Insion