Trápí Vás podzimní nachlazení, v horším případě horečky?

22.09.2017 - Pak si můžete být jisti, že nepotřebujete navštívit lékárnu.Trápí Vás podzimní nachlazení, v horším případě horečky?

Pak si můžete být jisti, že nepotřebujete navštívit lékárnu. Existuje totiž mnoho přírodních postupů, kterými si ulevit. Pokud jste se dostali do fáze, že máte teplotu, nelekejte se.  Teplota je ve své podstatě obrazem zdravého organismu, neboť vám tělo ukazuje, že umí bojovat. Pokud máte zimnici, je podle MUDr. Strnadelové, vhodné organismus nejprve zahřát např. zázvorem nebo lipovým čajem. Pokud máte naopak horkost, je vhodné organismus ochlazovat vložením octového obkladu do třísel, či popíjením pár kapek kvalitního jablečného octa rozpuštěného v teplé vodě. Při horečkách také pomáhá popíjení kuzu, který se rozpustí ve vodě a krátce povaří.

Důležité je tělu dodat dostatek vitaminu C, který se velkém množství nenachází v citrusových plodech, ale v rakytníku či šípku. Vynikajícím prostředkem pro doplnění vitaminu C je také kysané zelí nebo pickles. Pokud vás trápí kašel, je vhodné popíjet mateřídouškový čaj, užívat cibulové kapky či obkládat hrudník naklepanými zelnými listy. Pokud vás trápí rýma, zkuste se poohlédnout po rostlině s názvem Rýmovník. V podzimních měsících dále  nezapomínejte na zahřívací potraviny – polévky, skořici, jáhly a další.

Vše máme odzkoušeno na dětech i dospělých. Věřte, že běžné nemoci s výše uvedenými přírodními prostředky hravě zvládnete.

Přejeme vám hodně zdraví.

Vaše kuku Ir.
Trápí Vás podzimní nachlazení, v horším případě horečky?

« zpět


Chutné blogování - Chutné blogování | Trápí Vás podzimní nachlazení, v horším případě horečky?

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 


| | |
© 2019 Insion