Time management ženy na rodičovské dovolené

29.09.2016 - I na rodičovské dovolené se dá pracovat, jen je třeba umět si rozvrhnout časKdyž jsem poprvé slyšela o tomto termínu na jednom ze školení, které pořádají Ženy s. r. o. pro ženy právě na rodičovské dovolené, podivila jsem se, jak je time management slučitelný s rodičovskou dovolenou. Po pár minutách jsem však zajásala, protože jsem dostala odpovědi na několik mých otázek.

Tou dobou jsem měla velkou potřebu pracovat. Chtěla jsem se nějakým způsobem realizovat a nebýt „jenom“ na té rodičovské dovolené. Ani trošku jsem však netušila, kde vzít s dvěma dětmi čas. Určitě to všichni znáte, tu kouzelnou větu: „Nemám čas!“, kterou používáme již téměř bez povšimnutí. Katka, lektorka tohoto kurzu, nám odhalila své malé velké tajemství plánování svého času. I přes velkou rodinu dokáže intenzivně pracovat a právě proto mi byla velkým vzorem.

Naučila jsem se znovu řídit budík. Z původního vstávání v sedm hodin, byla najednou šestá hodina. Získala jsem hodinu svého osobního času. Začalo se mi to velmi líbit, protože zcela soustředěna jsem se mohla vrhnout do realizace plánů. Dnes vstávám okolo páté, občas i bez budíku. Stihnu krátkou ranní rozcvičku, uvařím si kávu-nekávu a poté mám krásné dvě hodinky, než se probudí mé ratolesti. Dopoledne mám na telefonování, vaření a pečení. Odpoledne trávíme venku, na zahrádce, děláme úkoly, objíždíme kroužky, zkrátka co je třeba. Díky plánování a dřívějšímu vstávání jsem vůbec nic neztratila, naopak získala.

A propos - co myslíte, kolik mám právě hodin smiley?


Ir.
Time management ženy na rodičovské dovolené

« zpět


Chutné blogování - Chutné blogování | Time management ženy na rodičovské dovolené

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 


| | |
© 2019 Insion