Téma, které mne trápí

14.07.2017 - Také věříte tomu, co se píše na internetu?Než jsme odjeli na dovolenou do Řecka, absolvovali jsme rozhovor s PR agenturou, která se zabývá propagací na internetu. Cílem této agentury je propagovat e-shopy a získat jim více zákazníků. Po půl hodince skypování se s druhou kukuřicí bez okolků dozvídáme, jak to vlastně všechno ve světě e-shopů funguje. Chcete-li se prosadit, tvrdě si zaplatíte agenturu, která za vás píše články o spokojených zákaznících, kterým jste zachránili život. Samozřejmě nejlépe fungují skutečné příběhy, a tak se nějaký vymyslí. Tím intenzivně agentura masíruje lidi přes facebook a další dostupné prostředky, samozřejmě v závislosti na našem rozpočtu. Také bez okolků dokáže uvádět, kolik máme spokojených zákazníků, třeba i tisíce. Že je pravda někde úplně jinde, nikoho nezajímá.

Myslíte si stále, že máme svobodu v médiích a že se dozvídáme pravdu? Anebo Vás nepřekvapuje vás výše uvedená manipulace?

Mojí sestru to taky nepřekvapilo a úplně s přehledem to přijala jako fakt, který se děje. Ovšem do doby než si vzpomněla, že si na netu zakoupila vcelku drahý pleťový krém Eucerin na pigmentové skvrny. Přečetla si o něm pár „skvělých“ recenzí, jí byl k ničemu a teď se cítila jako podvedený zákazník.

Vzpomínám si, kolik jsem zaplatila za všechny možné krémy pro malého atopika. Měsíčně cca za tisíc pět set korun. A skutek? …………………. Ten utek.
Téma, které mne trápí

« zpět


Chutné blogování - Chutné blogování | Téma, které mne trápí

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 


| | |
© 2019 Insion