Plastová voda

03.03.2018 - Jak to máte s plasty? Trpíte plasto fóbií?Pročítám recepty jedné blogerky. Zaujímá mne článek o testu pomocníků do kuchyně nakoupených přímo z Číny. Autorka důsledně porovnává kvalitu několika produktů, výborně. Závěrem zmiňuje  levnější nakupování přes Aliexpres, největší portál pro zasílání věcí z Číny. Četla jsem taky článek v IDnes, jak Čína omezila vykupování plastů z Evropy. Vůbec jsem netušila, že plasty, které třídíme putují do Číny ke zpracování. A teď máme problém, Čína to nechce.

Napadá mne myšlenka, kolik takových, plastových, produktů lidé potřebují vlastnit....., že tímto obchodováním s Čínou nepodporujeme kvalitnější život tamních obyvatel, ale všichni zavalujeme planetu.

Ve svém životě razím cestu, co nejméně „klumpů“ v domácnosti. Pokud nakupuji, tak se snažím podpořit české výrobce. Plasty však na mě útočí ze všech stran, jsou všude a ve všem, dokonce i prý ve vodě.

Co s tím?

Potěšila mne zpráva společnosti prodávající Magnesii, chtějí vykupovat plastové lahve. Hurá! Jsem ráda, když slýchám, že lidi začínají mít plasto fóbii, i když raději, když jsou lidé akční a snaží se plastům bránit.

A jak to máte Vy?

Ir.

Plastová voda

« zpět


Chutné blogování - Chutné blogování | Plastová voda

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 


| | |
© 2019 Insion