Nakupování potravin přes internet

15.11.2016 - Vyhněte se frontám v supermarketech, ušetřete svůj čas nákupem zdravých potravin, přírodní kosmetiky a ekologické drogerie přes internetPřemýšlíte nad tím, jaké asi tak výhody může mít nakupování potravin přes internet? Přijde Vám to jako sci-fi nebo nepraktické či neosobní? I my jsme byly v této fázi, ale jen do té doby než jsme si uvědomily současný systém nakupování. Většina lidí tráví nakupováním v supermarketech několik hodin svého času, a to většinou tehdy, kdy mají stejný nápad i jiní lidé, takže se nevyhnou hordě lidí. K tomu ještě nám občas supermarkety změní umístění v regálech a my pak hledáme a hledáme. Pokud jde o zdravou výživu, některé potraviny najdete v některých regálech supermarketů. Jejich nabídka však není ucelená, a jste-li již ve fázi, že se ve vaší kuchyni vaří především z bio produktů za použití různých netradičních přísad, nemine vás návštěva malého obchůdku zdravé výživy. I tento obchůdek s osobní atmosférou však ne vždy může uspokojit vaše potřeby a současně zde můžete nezřídka slyšet větu: „Nemáme, ale dorazí nám to příští týden v úterý.“ No jo, já to ale přeci potřebuji hned, protože můj plán na zítřejší oběd nechci měnit.

Proto není nic snazšího, než si 1x za měsíc sednout k počítači, za 30 minut nakoupit veškeré produkty na daný měsíc a vytvořit si doma takový miniaturní krámek se zdravou výživou. Cenově se dostanete trošku jinam, samozřejmě že níž, dopravné vás také mine, neboť každá menší rodina těchto produktů sní více jak za 1200 Kč, ale především budete mít zdraví po ruce. Dále – a to je asi to nej – vás mine věčné obíhání a shánění.

Věřte, že objevíte-li tento komfort, který vám vrátí zpět váš čas, nebude chtít jinak. Na našem e-shopu vám za váš nákup ještě poděkujeme wink

Irena
Nakupování potravin přes internet

« zpět


Chutné blogování - Chutné blogování | Nakupování potravin přes internet

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 


| | |
© 2019 Insion