Intolerance není totéž co alergie....

09.12.2018 - Trápí Vás zdravotní problémy a žádný lékař neví, co se s Vámi děje?Před nedávnem jsem vedla zajímavý rozhovor se svojí známou, jejíž děti se potýkají se zdravotními problémy. Jedna informace střídala druhou, až jsem se jen tak mimoděk dozvěděla to, co mi lékaři nikdy nevysvětlily. Zpravidla jsem totiž z ordinace odcházela s informací, že se vlastně u mého dítěte jedná zřejmě o intoleranci. Žádné krevní testy za několik let neukázaly, že by vadila např. čokoláda nebo mléko. Přesto jsem věděla, že to, co mu způsobuje zdravotní problémy, jsou právě potraviny. Předepisovaná "kila" antihistaminik nikdy nezabírala a možná jen díky "staré" škole našeho pediatra, který mi řekl: "Pokud máte pocit, že mu to nezabírá, tak mu to nedávejte, protože jak pravil můj pan starý učitel, co se do těla dá, to se odrazí v játrech a ledvinách." jsem neskončila jako řada maminek, které jen tak mimoděk sází svým dětem jeden prášek ráno, jeden večer, aniž by se podívala na vedlejší účinky. 

Přesně jsem věděla, že moje dítě nereaguje okamžitě - tedy otokem jazyka, puchýřky apod. do pár minut, ale až za den a půl, dva.  Ale nikdo mi nikdy neřekl víc. Až nyní ona známá, která je již o pár kroků napřed. 

V Thomayerově nemocnici v Praze dělají přímo testy na intolerance. Jsou však pro samoplátce a stojí v rozsahu od 9 do 13 tis. Kč. Díky tomu, že zjistíte, co tělu dělá problémy, můžete se zbavit řady potíží. Především se uleví tam, kde už si lékaři nevědí rady. Přesto tato metoda vyšetření nemá podporu u svazu lékařů, a tak není zahrnuta do běžné zdravotní péče. Přitom v Německu a Anglii je léčení skrze zjištění intolerancí běžné a dokonce účinné, zajímavé, že?

Takže pokud si nevíte rady a chcete investovat do svého zdraví, toto je jedna z nabízených cest.


Hezký předvánoční čas, kuku Ir.
Intolerance není totéž co alergie....

« zpět


Chutné blogování - Chutné blogování | Intolerance není totéž co alergie....

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                  Právě u nás probíhá jarní akce.


| | |
© 2019 Insion