Inspirace od zákazníků

08.12.2017 - Vyzkoušeli jsme za vás. Přečtěte si naše hodnocení vybraných produktů.V obchodě zpravidla nakupuji stále to samé zboží, na které jsem zvyklá. Procházím uličkou ke svým známým regálům a na ostatní jako bych měla klapky na očích. Často jsem za to ráda, protože tím ušetřím čas i peníze. Ale někdy mi může něco zajímavého uniknout. A tak se občas zaposlouchám do hovoru cizích lidí, kdy jedna zákaznice doporučuje něco druhé a básní o tom, na kolik různých způsobů se dá daný výrobek použít. A pokud usoudím, že to stojí za vyzkoušení, ráda si rozšířím obzory. Nejednou se takto doporučovaný produkt dostal mezi mé oblíbené. Také to tak máte?

Podobně se nechávám inspirovat i od zákazníků našeho e-shopu. Jasně že jsem ráda za každou objednávku, která k nám přijde. Z pohledu podnikatele to je samozřejmost. Nová objednávka = nové tržby, růst zisku, peníze,.. Ale pro mě jsou naši zákazníci ještě něco víc – ráda se inspiruji tím, co si oni objednávají. V současné době máme v nabídce přes 1900 produktů. Není možné, abych měla všechny osobně vyzkoušené. Ale když vidím, že si některý produkt zákazníci objednávají opakovaně, nedá to mojí zvědavosti a musím jej také vyzkoušet.

Takto jsem si nedávno všimla, že se množí objednávky na rostlinu konjak. Do té doby skoro žádná a najednou několik během jednoho měsíce. A cože to tedy je? Rostlina konjac je zdrojem velmi ceněné vlákniny. Tato vláknina, tzv. glukomannan, se získává z hlízy rostliny a má extrémně silnou schopnost vstřebávat vodu. Doporučuje se tedy podobně jako psyllium nebo jablečná vláknina při hubnutí. Vláknina z rostliny konjak rozpuštěním ve vodě vytváří gelovitou hmotu, která je schopná obalit částečky potravy, trávicí enzymy pak působí pomaleji a dochází k menšímu vstřebávání sacharidů. Glukomannan na sebe navíc váže tuky a přirozenou cestou je odvádí z trávicího traktu. Stručně řečeno, glukomannan pomáhá spalovat tuky, reguluje krevní cukr a snižuje cholesterol v krvi.

Já se svými 48 kg zrovna žádné hubnutí nepotřebuji, ale i tak jsem vyzkoušela Rostlina konjak tvar špagety v nálevu. A moje osobní zkušenost? Špagety mi na skus připadaly jako klíčky fazole mungo. Kolegyně Irena se o nich vyjádřila jako o amarounech J Jejich chuť je nevýrazná, a tak je můžete připravit jakkoli dle vlastní fantazie. V balení najdete doporučovaný recept s kuřecím masem, ale já jsem zvolila bezmasou variantu s žampiony, brokolicí a sýrem. Konečnou chuť jsem docílila díky shoyu sójové omáčce a docela jsem si pochutnala.

Co mě ale velice překvapilo? Na balení je uvedena gramáž 330 g s nálevem, 200 g netto po odkapání, 2 porce. Já jsem celý pokrm snědla na posezení a do hodiny jsem měla hlad. Je to zkrátka tím, že pokrmy bez bílkoviny jsou pro mě nedostatečné a trocha strouhaného sýra to nezachrání. Tím rostlinu konjak nezatracuji, ale příště musím vyzkoušet masitou variantu, nebo alespoň kombinaci s luštěninami. 

Zdeňka
Inspirace od zákazníků

« zpět


Chutné blogování - Chutné blogování | Inspirace od zákazníků

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 


| | |
© 2019 Insion