Barevný bufet = pokojíček v břiše

15.09.2017 - Dokážete si představit barevný bufet?Barevný bufet, kterému vládli muži, není barevný pro jejich barvu pleti, nýbrž pro rozmanitost a pestrost nabízených pokrmů. Téměř na konci prázdnin, které jsou snad pro každého obdobím „terásek“, jsme ani nedoufali, že narazíme na restauraci, která nám nabídne kulinářský zážitek. Po všech těch možných vrcholech české gastronomie, jakými jsou hranolky, krokety a nugetky – v lepším případě domácí, jsme opravdu nedoufali. Každopádně při posledním cestování a zadání „zdravá restaurace“ do google, jsme byli víc než příjemně překvapeni. Jednoduchá, přesto rozmanitá nabídka, nám nedala neochutnat okurkový salát alá tzatziki s domácím kváskových chlebem, cizrnovou kaši s tofu karbanátky a salátkem, polévku se „sýrovými“ nočky, špaldovou bulku plněnou zřejmě glazovanou cibulí a červenou řepou, raw dortík, jablečný quiche, pohankový koláč, smothie se špenátem, hruškou a mangem…. Na cestu jsme ještě přibalili quiche se žampióny, quiche s červenou řepou a čokoládovo-jablečný koláč.

Nebojte, byli jsme na to celá rodina J Talíře se, ale u jednoho nezastavili, protože bufet byl opravdu barevný, což nás vedlo k vzájemnému ochutnávání.

Odcházeli jsme s krásným pokojíčkem v břiše, jak říkávala manželova babička. Vytvořit tenhle pokojíček není jen tak a opravdu není pro nás všedností. Proto musím smeknout před barevným bufetem, kterému alespoň na oko vládli samí muži (i když myslím, že v kuchyni určitě byla také žena J), dokázali nám, že alespoň v Berouně to se zdravou a chutnou gastronomií myslí vážně a dali nám naději, že cestovat bez svačin a přitom se dobře najíst lze.

Z Berouna jsem si kromě cestovatelských zážitků odvezla i ten jeden další – gastronomický, který mne zase „nakopl“ pro tvůrčí práci v mé vlastní kuchyni.

Díky Barevnému bufetu, přeji Vám hodně spokojených zákazníků.
Barevný bufet = pokojíček v břiše

« zpět


Chutné blogování - Chutné blogování | Barevný bufet = pokojíček v břiše

"Projezte se ke zdraví"                                                 724 076 303 info@2kukurice.cz

 69 Kč, nad 1200 Kč ZDARMA                                 


| | |
© 2019 Insion